Режим роботи
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00
Передзвоніть мені

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА


БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ*

 Замовлення 

    Зробити замовлення відповідного для Вас товару, або проконсультуватися Ви можете зв'язатися по телефону з нашими співробітниками, або натиснувши активну кнопку «Купити!». Що знаходиться поряд з обраною товарною позицією. Для допомоги у виборі товару, по функціональності або за характеристиками, співробітники нашого інтернет-магазину www.ua-honda.com готові персонально для Вас, допомогти підібрати будь-який товар, який допоможе досягти бажаного результату.

 Оплата 

    Заплатити за обрану Вами техніку, можна прямо після доставки товару, при отриманні. Варіанти оплати товару - готівкою при відвантаженні товару зі складу, офісу або його отриманні в обумовленому місці. При відправленні товарів Україні можливий зворотній платіж, персональна доставка "до дверей", оплата при отриманні товарів на товарному складі транспортної компанії.

 Доставка 

    Доставка покупок, сума яких понад 1,5 тис. грн проводиться безкоштовно по Києву протягом доби з часу підтвердження замовлення. Є можливість збірки і запуску техніки, консультування по використанню. Вартість доставки в інші населені пункти розраховуються індивідуально транспортними компаніями, з урахуванням обсягу і маси товару, відстані до одержувача.

* Доставка запчастин і аксесуарів здійснюється за тарифами транспортної компанії !!!

* Запчастини та аксесуари обміну та поверненню не підлягають !!!

* Акційні позиції доставляються згідно тарифів перевізника.